Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 533 433 344     

Telefon  +48 533 433 454

Polisy na życie

Jak wybrać polisę na życie?

Zanim wybiorą Państwo polisę na życie, warto zastanowić się, co jest dla nas najlepsze. Podpowiadamy w kilku krokach, jak wybrać polisę na życie i nie przepłacać.

  • Nie decydujmy się na pierwszą znalezioną ofertę – warto sprawdzić kilka ofert pochodzących od różnych firm ubezpieczeniowych. W analizie takich ofert oczywiście pomocą służy nasza firma.
  • Przemyślmy zakres wybranej polisy – wybierając polisę warto zadać sobie kilka pytań, w tym od jakich okoliczności chcemy się ubezpieczyć. Chętnie pomożemy w ustaleniu zakresu polisy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.
  • Analiza potrzeb – razem z nami mogą Państwo przeanalizować istniejące już ubezpieczenia oraz stwierdzić, z których warto zrezygnować na rzecz polisy na życie.
  • Zaufajmy profesjonalnym doradcom – ogrom dostępnych polis na życie może przytłoczyć. Dlatego warto zgłosić się do zaufanego doradcy ubezpieczeniowego, takiego jak nasza firma. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy wybierzemy najlepszą opcję.

 

Ludzie czytający umowę przy kawie