Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 533 433 344     

Telefon  +48 533 433 454

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Nasz dom czy mieszkanie to najważniejsze miejsce. Spędzamy w nim wiele czasu i zawsze powinniśmy czuć się w nim bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie domu i mieszkania.
Dzięki współpracy z cenionymi na rynku firmami ubezpieczeniowymi może oferować Państwu wyjątkowe oferty tego typu ubezpieczeń, chroniących od:

  • pożaru
  • kradzieży
  • zdarzeń losowych
  • katastrofy budowlanej

 

Ubezpieczenie domu

Wiele zdarzeń losowych mających miejsce w domu, wynika z naszego niedbalstwa lub zapominalstwa. W dzisiejszych czasach wiele firm oferuje ubezpieczenia domu, które pokrywają szkody nawet w przypadku braku przeglądów instalacji grzewczej, gazowej czy elektrycznej, oraz w przypadku zaniedbań ochrony (zostawieniu otwartych okien, czy drzwi).
Dodatkowo firmy ubezpieczeniowe oferują lokale zastępcze. Dzięki czemu nie muszą martwić się o „dach nad głową” dla swoich bliskich.

 

Drewniany domek w bańce

Ubezpieczenie mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania jest ogromnie ważne. Decydując się na nie mogą Państwo wybierać w różnych wariantach. Na rynku dostępne są m.in. opcje ubezpieczenia od ryzyka nazwanego (konkretny wydarzeń) lub tak zwana opcja ALL RISK zapewniająca ochronę od wszystkich zdarzeń losowych, w tym m.in. szkód wynikających z niedbalstwa w zakresie ochrony, pęknięcia lub stłuczenia płyty grzewczej czy lustra.
Wiele firm oferuje także ubezpieczenie NNW psa i kota. Dzięki niemu szkody wyrządzone przez naszych milusińskich nie będą już tak dotkliwe.