Mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon   +48 533 433 344     

Telefon   +48 533 433 454

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wśród oferowanych przez naszą agencje ubezpieczeń znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne. Nasi pracownicy wyszukają dla Państwa najkorzystniejsze:

  • OC (odpowiedzialności cywilnej)
  • Autocasco
  • NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków)
  • Assistance
  • ubezpieczenie szyb pojazdu

 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie OC daje podstawową ochronę Państwu oraz osobą trzecim w przypadku szkód wyrządzonych w ruchu drogowym. W ramach ubezpieczenia OC mogą otrzymać Państwo ubezpieczenie bagażu oraz Assistance. Dodatkowo wiele firm gwarantuje zniżki dla nowych kierowców.

Ubezpieczenie Autocasco

Z ubezpieczeniem Autocasco nie muszą się Państwo obawiać kradzieży, wandalizmu i innych zdarzeń losowych. Wiele firm oferuję opcję ALL RISK dzięki czemu Państwa pojazd ubezpieczony jest od następstw wszystkich zdarzeń. Jeśli nie mieli Państwo żadnej stłuczki lub wypadku, istnieje szansa na atrakcyjne zniżki.

 

Auta w salonie 1

Assistance

Dzięki ubezpieczeniu Assisatnce otrzymają Państwo pomoc także w przypadku awarii lub kradzieży auta. Możecie liczyć na całodobową pomoc na drodze, przez siedem dni w tygodniu, także w święta. Wiele firm w ramach ubezpieczenia Assistance oferuje pojazd zastępczy oraz wysokie limity holowania.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie służymy pomocą!