Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 533 433 344     

Telefon  +48 533 433 454

Ubezpieczenie NNW i szkolne 

Ważnym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, w końcu wydarzenie losowe może niespodziewanie spotkać każdego z nas. Najczęściej do nieszczęśliwych wypadków dochodzi w szkole, dlatego nasza agencja oferuje szereg ubezpieczeń NNW dla szkół.

Firmy ubezpieczeniowe , z którymi współpracujemy oferują kompleksową ochronę dla dzieci i młodzieży aż do 26 roku życia. Pakiety skierowane do uczniów obejmują m.in. całoroczne usługi assistance. Dodatkowo ubezpieczenia te gwarantują wypłatę odszkodowań w razie wypadku skutkującego utratą zdrowia lub życia ubezpieczonego. Ubezpieczenie obejmuje wydarzenia, które miały miejsce na terenie placówki oraz w drodze do i ze szkoły.

Ubezpieczenie NNW mogą Państwo wykupić indywidualnie lub w ramach ubezpieczenia grupowego zawartego przez placówki oświatowe.

 

Ważne informacje o ubezpieczeniu NNW dla dzieci i młodzieży

Jeśli chodzi o ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży należy poznać kilka ważnych informacji przygotowanych przez Polską Izbę Ubezpieczeniową. Zatem co warto wiedzieć?

  • Ubezpieczenie NNW jest nieobowiązkowe
  • Rezygnacja z niego skutkuje brakiem pomocy
  • Wysokość odszkodowania zależy od sumy ubezpieczenia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! W razie jakichkolwiek pytań chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

Ćwiczące dzieci