Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 533 433 344     

Telefon  +48 533 433 454

Ubezpieczenie dla komisów samochodowych

Z oferty ubezpieczeniowej zachęcamy właścicieli komisów samochodowych. Pomimo, że nie jesteście Państwo właścicielami sprzedawanych pojazdów, to na Was właśnie spada odpowiedzialność za nie.

Do podstawowych rozwiązań dla właścicieli komisów samochodowych należą przede wszystkim ubezpieczenia od kradzieży oraz zniszczeń. Dzięki nim unikną Państwo konsekwencji finansowych wynikających z nieszczęśliwych zdarzeń.

OC komisowe

OC komisowe to właśnie idealna opcja dla właścicieli komisów samochodowych. Może być ono zawierane na minimum 30 dni. Tego typu OC nie trzeba wypowiadać, ponieważ nie przedłuża się ono automatycznie. Składka OC komisowego naliczana jest ryczałtem i najczęściej nie przekracza 70 złotych za jeden samochodów osobowy.

komis samochodowy

 

OC dla komisów samochodowych będzie chroniło od:

  • kosztów związanych z jazdami testowymi
  • uszkodzeniami samochodu pozostałego w komisie
  • klęsk żywiołowych
  • kradzieży
  • aktów wandalizmu

Zdecydowanie warto zdecydować się na tego typu ubezpieczenie. Nasi doradcy zajmą się przygotowaniem najlepszej oferty ubezpieczenia dla Państwa komisu. Zapraszamy!